Liitujale

Kutsub loodusesse ning plaan tundub põnev – tule liitu meiega! Seltskonna üle on meil alati hea meel, tunneme Sind juba või veel mitte.

Ka sel aastal on Matkatee matk jub läbi saanud, kuid kui keegi tunneb huvi meiega liitumise vatu mudel matkadel, jälgige meie matkaseltskonna blogi aadressil – zombitrippers.wordpress.com

Kui soovid meiega poole pealt liituda, siis siin on mõned asjaolud, mida peaksid silmas pidama…

Varustust (telgid, magamiskotid, matid, söök jne) kanname kaasas vaid enda tarbeks. Telgikohti meil üle ei ole, nii et kõik tarvilik (va ehk tööriistad ja esmaabipakk) tuleb igal ühel endal kaasa võtta. Sööki võib küll alati üle jääda, aga sellele kindla peale lootma jääda ei maksa :) Suhkrut ja soola vast ikka saab. Iseenesest on meil olemas ka nii gaasi- kui bensiinipriimus, kuid kütuseressursid on piiratud, seega kui tahate meie pliite kasutada, tasub endal kaasa tuua gaasiballoon või liitrijagu lennukibensiini (OK, bensiinipriimuse kütust :))

Millist matkavarustust kaasa võtta, saab lugeda sellelt lehelt.

Kuskohas me parajasti viibime, võib vaadata meie matka kavast. Kui kavas on muudatusi toimunud, üritame seda niipea kui võimalik ka siin blogis kajastada.

Kindlasti tasub meile ette teatada, kes ja millal meiega liitub – kirjutage näiteks blogi kommentaaridesse või helistage meile. Võibolla on meil midagi tsivilisaatsioonist tarvis (patareisid, sööki vms), siis saab hästi kooskõlastada. Muidugi hoiatame kohe ette, et alati ei pruugi siin metsade sügavuses levi olla, kuid sellisel juhul tasub saata SMS või kirjutada kasvõi blogisse kommentaar. Seda me ikka püüame lugeda :) Facebooki kommentaari jätmisest pole eriti kasu, seda metsa vahel me eriti ei kontrolli :)

Kuidas kohale saada, peate ka kahjuks ise välja uurima. Bussi- ja rongiaegu me pähe õppinud pole ning kuna meil on elektriressursid kaunis limiteeritud, ei saa me seda ka välja uurida.

Matkatee kaardid on saadaval RMK teabepunktides. Täpsemat infot matkatee lõunaraja kohta saab RMK loodusega koos kodulehelt.

Kõik liitujad alati teretulnud, mida rohkem seda uhkem!

3 kommentaari

3 thoughts on “Liitujale

 1. Kumb teist on Oh ja kes Ah? :D

  • Andre

   Rollimängudeni pole veel jõudnud :-). Aga Ohi tunne tuleb peale siis, kui peale puhke- või lõunapausi tuleb püsti tõusta, kott selga panna ja edasi astuma hakata. Jalad on kanged ja tallad ümarad, komberdame siis nagu kamp vanureid :-D

  • Andre

   Minul on viimased paar päeva üleüldse igasuguse astumisega see komberdamise teema, hüppeliiges on ikka veidi katki. Aga näitab juba paranemise märke.

Kommenteeri...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: