Viieteistkümnes päev. Hiieveski – Noku

5. oktoober. Läbitud 21,6 kilomeetrit.

Oleme jõudnud Kõrvemaale. Nagu lubatud, vahearvutus: GPSi järgi on meil praeguseks hetkeks läbitud 307,9 km.

Tänane hommik algas pikaldaselt. Ärkasime veidi enne kella, kuid magamiskotist väljusime alles tükk aega hiljem, kuna eilne päev oli siiski üsna väsitav ning sõprade tulekuni oli veel aega ning peapõhjus – vihma sadas päris korralikult.

100 kilomeetrit veel!

Hommikusöögi lõpetuseks liitusid meiega Kristel ja Jaanus. Natuke pakkimist ja teele!

Ilm meid eriti ei hellitanud, enamuse päevast sadas vihma. Lõunapausi pidasime Napu lõkkekohas, kus kahjuks polnud katusealust, nii et tammusime ühel kohal ja sõime kiiresti kuna vihm muutus päris tugevaks ning tõusis ka külm tuul.  Napu lõkkekoht oli ka muidu veidikene nukker – plats oli väga väike (telkida oleks seal väga keeruline) ning peldikul polnud korralikku põrandat :( Õnneks oli lõunaks suurem osa teed meil läbitud, edasi jäi minna vaid 7 km. Sellele lõigule jäi ka üks veidi erilisem kilomeetripost – Oanduni veel vaid 100 km.

Kakerdaja rabas kohtasime mitmeid jahimehi, kes olid tulnud hanejahile. Mõned neist, eriti vanemad, olid üsna jutukad. Ah jaa, laudtee oli väga korralik aga enamuses vee all (nii pahkluuni), mis on praegusel aastaajal ka igati ootuspärane.

Nüüd oleme vanas heas Noku lõkkekohas, riided on enam-vähem lõkke kohal ära kuivatatud, söök söödud, naudime mustikasuppi.

Kuna aga meie elektriressursid on üsna otsakorral, siis jäägu see postitus lühikeseks. Võibolla ei saa meile ka helistada. Homme õhtuks aga oleme taas korraks tsivilisatsioonis ja siis saab pikemalt muljetada ja pilte üles laadida. Jah, kõik kes on seda pikisilmi oodanud, näevad homme õhtul ka meie vahepealseid matkapilte!

Kakerdaja raba matkajatega

Categories: Matkatee | Sildid: , , , , , , , , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Kommenteeri...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: